ثبت نام

کسب درآمد

برای اولین بار در ایران، شتاب به جامعه تریدرها و سرمایه گذاران بازارهای مالی! پایگاه اطلاعاتی فراهم کرده ایم. که همه مردم ایران بتوانند نهایت استفاده را از مجموعه ارزتکس حاصل شوند. از جدیدترین اخبار بازارهای مالی تا فرصت های سرمایه گذاری و… همچیز را می توانید اینجا بررسی نموده و حتی ایده ها و محصولات ایرانی که در زمینه بازارهای مالی ساخته شده اند را مورد حمایت قرار دهید.

چرا ارزتکس انتخاب کنیم؟🎯

مجموعه ارزتکس، اولین پایگاه اطلاعات بازارهای مالی شناخته می شود. و تنها پذیرای افرادی هستیم که در زمینه بازارهای مالی فعالیت دارند. مثل (مجموعه ها، تریدرها، سرمایه گذاران، آموزش دهنده ها و…) و فرصتی فراهم کرده ایم، که هم مجموعه شما یا خود شما شناخته تر شوید. و هم از طریق تولید محتوا در ارزتکس کسب درآمد کنید.

نحوه کسب درآمد از ارزتکس💰

کسب درآمد در وبسایت ارزتکس خیلی ساده و آسان است، کافیست ثبت نام خود را در ارزتکس انجام دهید. و بعد از آن شروع به تولید محتوا کنید. و به ازای هر بازدید و تعداد کلمات محتوای خود کسب درآمد کنید. بصورت کلی به ازای هربازدید 100 ریال و به ازای کلمات محتوا 150 ریال دریافت خواهید کرد.

مثال : اگر شما یک محتوای 300 کلمه ای تولید کرده باشید، میزان درآمد شما 45 هزارتومان خواهد بود. و اگر بطور مثال این محتوای شما 800 بازدید داشته باشد. مجموع درآمد شما = 80.000 + 45.000 = 125 هزارتومان خواهد بود.